W internecie można znaleźć bez najmniejszego problemu kilka jeśli nie kilkanaście porównywarek kredytów. W rzeczywistości nie ma łatwiejszego szukania oferty dla nas. Wpisujemy kwotę, okres kredytowania i prezentuje nam kilkanaście propozycji kredytowych. Poza tym, możemy sobie wybrany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe jednak…

Częstokroć przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie uzyskamy kredytu gdyż nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Pożyczka na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Niestety porównywarka finansowa tylko porównuje oferty, naprowadza który kredyt jest dobry, obnaża zakamuflowane szczegóły oferty kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można odszukać, niemniej jednak porównywarka kredytowa nie definiuje, że w danym banku kredyt na pewno otrzymamy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie odpowiednia do uzyskania kredytu, w innym jednakże nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby obniżyć możliwość odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, zasadniczo w większych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego całkiem gratis.
Porównywarki kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank przesądza czy udzieli danej osobie kredytu.