W sieci można odnaleźć bez najmniejszego problemu kilka o ile nie kilkanaście porównywarek kredytowych. W praktyce nie ma lepszego poszukiwania oferty dla nas. Wpisujemy kwotę, okres kredytowania i porównywarka finansowa ukazuje nam setki propozycji kredytowych. W dodatku, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe ale…

W wielu przypadkach przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie dostaniemy kredytu gdyż nie spełniamy warunków banku.

Niestety porównywarka kredytów wyłącznie konfrontuje propozycje, podpowiada jaki kredyt jest dobry, ukazuje zakamuflowane elementy oferty kredytowej, których w reklamie danego banku nie można znaleźć, jednak porównywarka kredytowa nie definiuje, iż w danym banku kredyt na sto procent pozyskamy.

Każdy bank ma swoją własną strategię, w jednym nasza zdolność finansowa będzie stosowna do pozyskania kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby obniżyć ewentualność odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Korzystaj z pomocy doradcy kredytowego, zasadniczo w dużych porównywarkach kredytowych jest możliwość skorzystania z pomocy doradcy kredytowego w pełni darmowo.
Porównania kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, powinno się jednak pamiętać, że to bank decyduje czy udzieli danej osobie kredytu.